ART / Etchings etc / Colour etching 13293414
nr 1329 3414
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. "Äpple-Man-Barn". Haskel 111. Signed, numbered 29/50. Unframed. Sheet: 70x81, 5 cm,
COLOUR ETCHING, "Äpple-Man-Barn". Haskel 111. Signerad, numrerad 29/50. Oramat löst blad. Bladets mått: 70x81,5 cm
700
SEK 350
Monday May 25 2020
at 20:25:50
20/5 06:59:50
300 kr
25/5 17:39:37
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander